Close

MDK – Kadeti i dalje neporaženi, no ostale kategorije neuspješne u ovotjednim utakmicama

Pretkadeti ugostili neporaženu ekipu Virke, nakon šest kola na omjeru su od 3 pobjede i 3 poraza. Kadeti uvjerljivi protiv Pitomače, oni su u šest utakmica upisali svih šest pobjeda. Djevojčice kod kuće izgubile od Podravca, nakon 6 razlike na poluvremenu gošće su se u drugom dijelu utakmice potpuno rezultatski odvojile. Dječaci Vedija bolji na domaćem terenu, naši dječaci su u drugoj četvrtini doživjeli veliki pad i domaćini su do kraja utakmice samo povećavali razliku, nakon 5 utakmica M13 je na omjeru 1-4.