Mlađe Dobne Kategorije – rezultati

Mlađe Dobne Kategorije – rezultati

Rezultati utakmica mlađih dobnih kategorija 26.9.-7.10.


M19 Juniori – 3. kolo

KK “RADNIK ” – KK “VEDI ” 37:63 (9:19,6:16,15:16,7:12)

Dvorana MODEC u Križevcima
Datum: 26.09.2022.
PRVI SUDAC: A.BLAŠKOVIĆ (Križevci)
SUDAC: V.MAGDIĆ (Bjelovar)

RADNIK: Filipović P. 0,Brkić J. 13 (1×3), Karre A. 0,Car J. 0, Jašarović K. 0,Fržović L. 2, Sušanj I. 0, Supančić K. 3(1×3), Matoić M. 14, Ščetar D. 0, Berend J. 5, Jelak L. 0
VEDI: Lovrić R. 20 ,Crnoja M. 4, Vasić S. 0, Adamec K. 4(1×3) , Kiternaš S. 5, Antolin M. 0, Žlender L.15, Jurković M. 4 , Krajinović D. 11 (1×3), Tirić I. 0


M15 Pretkadeti – 3. kolo

KK “KOPRIVNICA ” – KK “RADNIK ” 76:39 (15:12,29:2,18:15,14:10)

Dvorana Branimir u Koprivnici
Datum: 27.09.2022.
PRVI SUDAC: T.FABIJANEC (Koprivnica)
SUDAC: N.FABIJANEC (Koprivnica)

KOPRIVNICA: Begović L. 2, Horvat S. 5 (1×3), Begović N. 8, Jurčić M. 0, , Kadija L. 0, Pavlović F. 14, Šeb L. 0, Huzak D. 2, Periša M. 6,Benotić P. 27,Đukin L. 10, Švegović A. 2
RADNIK: Micić P. 0, Žunić P.0 , Kuzel F. 6 (1×3), Bogdanović L. 0, Svetić L.1 ,Jašarović L. 6, Kusobrak F.0 , Kopilović L. 6, Katanović D. 0, Zidarić T. 20 (1×3),Vragović A. 0, Marjanović V. 0


Z17 Kadetkinje – 1. kolo

KK “RADNIK ” – KK “BISTRA ” 57:30 (19:8,11:6,14:6,13:10)

Dvorana Gimnazije u Križevcima
Datum: 27.09.2022.
PRVI SUDAC: V.MAGDIĆ(Bjelovar)
SUDAC: T.TUSTIĆ(Bjelovar)

RADNIK: Brunović I. 0, Brunović A. 12, Katanović E. 6, Hegedić T. 4, Santo M. 29 (2×3), Balen M. 0, Gršić M. 4, Krofl I. 0, Maha T. 2, Lovreković B. 0, Karre L. 0, Leskovar M. 0
BISTRA: Takač K. 0, Lončar L. 2, Ivančan A. 4, Senjan M.E. 0, Huđek L. 22, Bartolović A. 0, Hontić M. 0, Varaždinec L. 0, Kolarić D. 0, Kolarić M. 2, Vincek L. 0


Z13 Djevojčice – 1. kolo

KK “RADNIK” – ŽKK “KOPRIVNICA ” 51:65 (10:22,16:20,10:11,15:12)

Dvorana GIMNAZIJE u Križevcima
Datum: 01.10.2022.
PRVI SUDAC: I.SERINI (Bjelovar)
SUDAC: I.ČAVIĆ (Bjelovar)

RADNIK: Bregović K. 12, Brunović I. 31, Krnjić I. 0, Androić H. 0, Hrandek A. 0, Đurec P. 6, Birt D. 0, Trušček I. 2
KOPRIVNICA: Merc I. 2, Mohenski A.K. 0,Železić N. 12, Grgac F. 11, Grgac J. 6, Lazić K. 0, Nemec T. 0, Jembrek L. 17, Kopričanec L. 2, Biršić Dora M. 6, Matoš P. 5, Horvat N. 4


M19 Juniori – 4. kolo

KK “RADNIK ” – KK “BJELOVAR ” 83:45 (26:12,27:12,15:11,15:7)

Dvorana Modec u Križevcima
Datum: 02.10.2022.
PRVI SUDAC: M.HUZJAK (Križevci)
SUDAC: R.BOLČIĆ (Križevci)

RADNIK: Filipović P. 4,Brkić J. 11, Karre A. 2,Car J. 2, Jašarović K. 4,Fržović L. 11 (1×3), Katanović B. 13 (3×3), Supančić K. 10, Matoić M. 8 (1×3), Berend J. 6, Jelak L. 10, Varga K. 2
BJELOVAR: Gavranović R. -, Babić B. -, Čavić I. 13, Borota J. 2, Jurjević M. 17 (1×3), Mađer L. 2, Gažić D. 2, ,Orešković M. 7,Renić K. 2, Prpić J. -, Ivanček P. –


M13 Dječaci – 3. kolo

KK “KOPRIVNICA ” – KK “RADNIK ” 41:33 (8:9,21:3;10:11,2:10)

Dvorana Branimir u Koprivnici
Datum: 02.10.2022.
PRVI SUDAC: V.MAGDIĆ (Bjelovar)
SUDAC: I.ČAVIĆ (Bjelovar)

KOPRIVNICA: Brlečić M. 2, Šadek A. 0, Kranjčević J. 2, Švegović A. 28 (1×3), Jurković L.3, Torma T. 4, Kolar J. 2, Vukobradić L. 0, Rajić J. 0 , Vincek M. 0, Indir N.0
RADNIK Balen S. 2,Katanović N. 2, Smetiško I. 4, Mandić L. 17, Čulina G. 3, Katanović A. 0, Đura K. 5, Katanović D. 0, Škladar K. 0


Z19 Juniorke – 2. kolo

ŽKK “VIROVITICA ” – KK “ RADNIK” 105:55 (28:14,25:17,28:11,24:13)

Dvorana OŠ u Virovitici
Datum: 03.10.2022.
PRVI SUDAC: V.VEDRIŠ (Nov. Podravski)
SUDAC: A.PAVLOVIĆ (Virovitica)

VIROVITICA: Cenger M. 6, Lovreković A. 6, Sabo M. 8, Kalaš M.L. 0,Deskar M. 17 (1×3), Cindrić LA. 16, Cindrić LU. 26, Gverić N. 16, Baivić L. 4, Tolušić T. 2, Ojurović L. 0, Pavelić N. 4
RADNIK: Brunović A. 4, Katanović E. 6,Hegedić T. 4,Santo M. 17, Đurin T. 2, Kemenović H. 22 (1×3), Balen M. 0, Krofl I. 0


M17 Kadeti – 4. kolo

KK “KOPRIVNICA ” – KK “ RADNIK” 46:99 (10:26,13:28,8:28,15:17)

Dvorana BRANIMIR u Koprivnici
Datum: 04.10.2022.
PRVI SUDAC: V.VEDRIŠ (Nov. Podravski)
SUDAC: M.SUBOTIČANEC (Koprivnica)

KOPRIVNICA: Rukavina L. 7 (1×3), Periša M. 0, Kadija L. 0, Prepelić L. 11 (1×3), Horvat S. 8, Benotić P. 11, Horvat M. 0, Huzak D. 2, Begović L. 0
RADNIK: Filipović P. 4,Brkić J. 8, Karre A. 6,Car J. 5, Fržović L. 18 (1×3), Katanović B. 5 (1×3), Supančić K. 16, Berend I. 17 (1×3), Jelak L. 4, Varga K. 3, Jašarović K. 13 (1×3)


Tablice i rezultate ostalih utakmica možete pogledati na web stranici Košarkaškog saveza Koprivničko-križevačke županije:

-> https://www.ks-kckz.hr/