Close

Službeno: Borna Katanović u Ciboni!

Službeno: Borna Katanović u Ciboni!
Današnjim sastankom na kojem su sudjelovali Dominik Nervo i Tomislav Maslić ispred našeg kluba, te direktor Tomislav Šerić i član UO Igor Lukačić ispred KK Cibona dogovoreni su uvjeti odlaska Borne!

🎙 Tomislav Maslić “Za nas je ovo bio jako emotivan trenutak, znali smo nakon ne ulaska seniora u A1 ligu da je ovakav ishod realan. Naš glavni cilj na današnjem sastanku je bio ljudima koji vode brend poput Cibone podsjetiti na važnost i utjecaj malih sredina koje su baza za razvoj sporta i sportaša uopće. Želimo svi da se rad, ulaganje, napori i u konačnici rezultati valoriziraju od strane nositelja kvalitete sporta prema uvjetno rečeno malim sredinama. U dvoranskim sportovima, košarci nas očekuje puno posla očito kako bi se postavio sustav na zdrave temelje. Kao dio dogovora seniori Cibone će doći u rujnu odigrati prijateljsku utakmicu sa nama. Postoji i simbolični dio naknade za razvoj koju se nadamo realizirati. Nakon braće Tomas i Svoboda naš klub je još jednog igrača iznjedrio koji će svakako ostaviti utjecaj u profesionalnoj košarci. Nadamo se najvišim dometima i ponosni smo što smo dio Bornine priče. Danas smo sretni svakako zbog Borne jer ovo je njegov san. Uvijek smo bili podrška i ostati ćemo! Sretno u Ciboni!”